Овој веб сајт користи колачиња "Cookies"

Би сакале да користиме веб колачиња "Cookies", со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство на нашата апликација. Ова ни овозможува да го подобриме Вашето идно искуство на нашата апликација

Shqip - NJOFTIME

NJOFTIME

APEL PËR RESPEKTIM TË MASAVE GJATË FESTIMIT TË PASHKËVE

KMBFGR u bën apel të gjithë qytetarëve që rastin e dhënë gjatë ditëve të festës të festojnë me masa

Lexoni më shumë

TAKIMI I KRYEMINISTRIT ZAEV, ZËVENDËSKRYEMINISTRIT GRUBI, MINISTRIT FILIPÇE DHE DREJTORIT SOTIROVSK

Apel i përbashkët për vazhdim të respektimit të masave, nga të cilat varet relaksimi i masave dhe s

Lexoni më shumë

TELEGRAM URIMI BASHKËSISË FETARE ISLAME ME RASTIN E FILLIMIT TË AGJËRIMIT TË RAMAZANIT

Drejtori i KMBFGR z. Darijan Sotirovski i dërgoi telegram urimi Kryetarit të Bashkësisë Fetare Isla

Lexoni më shumë

I FTUAR NË SLLOBODNA TV

"Në kulmin e valës së tretë, disiplina personale është thelbësore për respektimin e masave nga seci

Lexoni më shumë

TAKIM I PRESIDENTIT PENDAROVSKI ME KRERËT DHE PËRFAQËSUESIT E BASHKËSIVE FETARE

Sot, Presidenti Stevo Pendarovski priti krerët dhe përfaqësuesit e bashkësive fetare të përmendura

Lexoni më shumë

TAKIM I KRYEMINISTRIT ZAEV ME KRERËT DHE PËRFAQËSUESIT E BASHKËSIVE FETARE

Apel i përbashkët i Qeverisë, KOM-KO, BFI-së dhe Kishës Katolike, drejtuar të gjithë qytetarët të r

Lexoni më shumë