Овој веб сајт користи колачиња "Cookies"

Би сакале да користиме веб колачиња "Cookies", со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство на нашата апликација. Ова ни овозможува да го подобриме Вашето идно искуство на нашата апликација

KOVZ - Активности

Сите Активности

РАБОТНА СРЕДБА СО ДИРЕКТОРОТ НА АГЕНЦИЈАТА ЗА ПРОМОЦИЈА И ПОДДРШКА НА ТУРИЗМОТ

Директорот на КОВЗРГ г-дин Даријан Сотировски оствари работна средба со Директорот на Агенцијата за

Прочитај повеќе

СРЕДБА СО НОВОИЗБРАНИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ НА ЕВАНГЕЛСКА ЦРКВА

Директорот на КОВЗРГ г-дин Даријан Сотировски го прими и оствари средба со новоизбраниот претседате

Прочитај повеќе

УВИД НА ГРАДЕЖНИТЕ АКТИВНОСТИ ВО НЕРЕШКИОТ МАНАСТИР „СВЕТИ ВМЧ. ПАНТЕЛЕЈМОН“ ВО СКОПЈЕ

Директорот на КОВЗРГ г-дин Даријан Сотировски присуствуваше на увидот од страна на владините претст

Прочитај повеќе

ТЕЛЕГРАМА СО ЧЕСТИТКИ ПО ПОВОД ПРАЗНИКОТ БОГОЈАВЛЕНИЕ-ВОДИЦИ ДО МПЦ-ОА

Директорот на КОВЗРГ, г-дин Даријан Сотировски упати телеграма со честитки до Поглаварот и членовит

Прочитај повеќе

ТЕЛЕГРАМА СО ЧЕСТИТКИ ПО ПОВОД БОЖИЌНИТЕ ПРАЗНИЦИ ДО МПЦ-ОА

Директорот на КОВЗРГ, г-дин Даријан Сотировски упати телеграма со честитки до Поглаварот и членовит

Прочитај повеќе

СРЕЌНИ НОВОГОДИШНИ И БОЖИЌНИ ПРАЗНИЦИ!

Да празнуваме одговорно!

Прочитај повеќе